ČASTO SE PTÁTE

Vždycky se podívej na tabulku velikostí zobrazenou u každýho produktu a řiď se parametry v týhle tabulce.

Materiály vyhovujou obecným standardům oděvního průmyslu. Po vyprání se může objevit lehký sražení a kroucení, všechno ale v přijatelným limitu, takže rozměrová stabilita zůstane zachovaná. Pro zmírnění sražení a kroucení se doporučuje, aby prací teplota nepřesáhla 40C a je vhodný materiál před sušením mírně roztáhnout / napnout. Horký praní a sušení v sušičce negativně ovlivňuje rozměrovou stabilitu a taky může způsobit blednutí barev. My říkáme: Prát naruby na 30C a míň, nesušit v sušičce, pověsit, nechat usušit a žehlit pokud je to nutný (naruby, nikdy ne přes potisk).

Na slovensko zasíláme přepravní službou Zásilkovna.cz. Balík si můžeš nechat poslat na Z-point pobočku nebo přímo na tvojí adresu. Víc na stránce doručení

Víc na stránce doručení

PayPal: Placení přes Pay Pal je bezpečný, jednoduchý a rychlý.
PayPal – kreditní kartou: Placení kreditní kartou bez přihlášení do PayPal systému funguje POUZE na CHYTRÝCH TELEFONECH.
Bankovní převod

Po tom, co odešleš objednávku ti příde automaticky mejl s potvrzením o přijetí tvojí objednávky. Očekávej od nás další potvrzení po připravení / odeslání zásilky k tobě, ve kterým najdeš přiloženou fakturu.

Po odeslání zásilky ti pošleme mejl s tvým sledovacím číslem. Pokud si se před objednáním přihlasil/a, sledovací číslo najdeš i ve tvým Wipeout účtu. Informace o zásilce nejsou dostupný hned, vydrž několik hodin, než systém zásilku registruje.

Všechny produkty sou skladem a budou odeslaný hned po vyřízení tvojí objednávky. Pokud se dodání balíku opozdí, dáme ti vědět .

Zkontroluj stránku doručení pro přibližnej počet pracovních dní k doručení balíku přepravní společností.

Česká Republika: Zasíláme přes Českou poštu a přes zasilkovna.cz

Slovensko: Zasíláme přes zasilkovna.cz.

Víc na stránce reklamace/výměna.

Víc na stránce reklamace/výměna.

U produktových fotografií se snažíme o co nejvěrnější zobrazení barev. Barvy, který vidíš ty ale závisí na tvým monitoru, proto nemůžeme zaručit, že u tebe budou barvy zobrazený věrně.

Pokud nemůžeš najít odpovědi na tvoje otázky, kontaktuj nás, s radostí ti budeme asistovat.